خرید آنلاین آویز نگهدارنده ی وسایل کوچک داخل کمد 2عدد

قیمت : 25000 تومان

توضیحات آویز نگهدارنده ی وسایل کوچک داخل کمد 2عدد

آویز نگهدارنده ی وسایل کوچک داخل کمد 2عدد
قیمت : 25,000  تومان

آویز نگهدارنده ی وسایل کوچک داخل کمد 2عدد

 

یکی از مشکلات معمول در خانه نا منظم بودن کمدهاست، حتی اگر کمدتان را کاملا مرتب کنید، چند هفته بعد کمد به حالت اولیه اش باز می گردد و نا منظم می شود،ما به شما آویز نگهدارنده وسایل داخل کمد را معرفی میکنیم که با کمک آن ها می توانید به کمد ها نظم بدهید و این نظم را مدت طولانی تری حفظ کنید.این آویز مناسب برای نگهداری لباس زیر ، جوراب ، دمپایی ، جواهرات و وسایل کوچک سرگردان در کمدها و کشوهاست.

 

 

این نگه دارنده ها به شما کمک می کنند از فضای حداقلی، حداکثر استفاده را داشته باشید. این نگه دارنده ها هم برای کفش، هم برای لباسهای شما کاربرد دارند و به خوبی فضای مورد نظرتان را منظم می کنند.اگر بخواهيد به وسايلی دم دستی مانند کفش ، دمپايی و وسايل دم دستی ديگر نظم و ترتيب ببخشيد با جمع کردن آنها داخل خانه های این آویز نگهدارنده مشکل شما حل میشود.

 

این آویز به راحتی به یک چوب لباسی وصل شده و آویزان می شود.دارای 16 خانه می باشد که از پلاستیک شفاف ساخته شده و میتوانید براحتی وسایل و لباس خود را با یک نگاه پیدا کنید.شما همچنين با بهره گرفتن از اين آويز می توانيد بی نظمی های اتاقتان را کاهش دهيد و به سازماندهی وسايل بپردازيد و از مرتب شدن اتاقتان لذت ببريد.

 

 

ویژگی های کلی محصول:

برطرف نمودن مشکل کبود جا

نصب آسان و مطمئن آويز

دارای 16 محفظه ی نگهداری وسایل

حفاظت از کفش ها و وسایل و نظم بخشيدن به آن ها

راه حلی آسان برای سامان دادن به وسايل کوچکتر

 

قیمت 2عدد از این محصول 25000 تومان

قیمت : 25,000  تومان


تصاویر محصول:

قیمت : 25000 تومان