خرید اینترنتی آسان سطل شستشو و ماساژور پا

قیمت : 50000 تومان

توضیحات سطل شستشو و ماساژور پا

سطل شستشو و ماساژور پا
قیمت : 50,000  تومان

سطل شستشو و ماساژور پا

 

این سطل شستشوی پا و ماساژور پا به صورت حوضچه‌ای با دیواره‌های استاندارد است که از پاشیدن آب به اطراف و خیس شدن محیط اطراف جلوگیری می‌کند. جنس بدنه‌ی حوضچه از پلاستیک است و در کف آن برآمدگی هایی وجود دارد که سبب ماساژ کف پا و ریلکسی آنها خواهد شد همچنین باعث تحریک نقاط طب سوزنی کف پا شده و اثرات درمانی بدنبال خواهد داشت.کف سطل ضدلغزش است به طوری‌که درهنگام استفاده ثابت برجای می‌ماند.با ماساژ دادن پا خون به گردش درمی‌آید و این امر موجب شفافیت پوست، آرامش پا و شادابی آن خواهد شد.

 

 

آب درون حوضچه را با دمایی متعادل حدود 40 درجه که موجب آرامش پوست پا خواهد شد پر کنید و از ریلکس شدن پاها و بدنتان پس از ماساژ و شستشوی پاهایتان در این سطل شستشو لذت ببرید.همچنین سطل دارای دسته ای است که علاوه بر حمل راحت تر سطل میتوانید حوله ی خشک کن پاهایتان را نیز روی آن آویزان کنید.به‌طور کلی ماساژ و شستشوی پا خصوصا بعد از پیاده روی طولانی یا برگشت از کار یا سفر منجر به ایجاد آرامش پا، ازبین بردن خستگی پا و ایجاد پوستی نرم، لطیف و شاداب خواهد شد.

 

 

در اثر ایستادن و یا حتی راه رفتن و دویدن زیاد پا خسته خواهد شد که پس از این خستگی بهترین کار ماساژ دادن پاها آن هم به صورت غیردستی خواهد بود. همچنین اگر از آن دسته افراد هستید که به سلامت پاها و شادابی پوست پاهایتان اهمیت می‌دهید سطل ماساژور و شستشوی پا می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد.همچنین میتوانید با اضافه کردن اسانس های روغنی و معطر به آب علاوه بر شستشو و ریلکسی پاهایتان تجربه ای متفاوت از طب سنتی و درمانی نیز داشته باشید.سطل ماساژور برای پاهای خسته و نیازمند به آرامش وسیله‌ای عالی و بسیار کاربردی خواهد بود.

 

قیمت این محصول 50000 تومان

قیمت : 50,000  تومان


تصاویر محصول:

قیمت : 50000 تومان